Bongo Karczów Gospodarze
Unia II Krapkowice Goście

Unia Krapkowice

Świetnie wypadła inauguracja nowego sezonu w Karczowie. Spotkanie z innym beniaminkiem A-klasy KS II Krapkowice zdecydowanie lepiej rozpoczęli Bongiści. Już w 8 minucie po zagraniu Kubasa piłkę do bramki skierował S.Czech i tym samym otworzył wynik spotkania. W kolejnych minutach wciąż przeważali gospodarze jednak piłka nie chciała wpaść do siatki po próbach S.Czecha, Bąka, Zawadzkiego czy też Chwalińskiego. W końcu jednak nasz zespół podwyższył prowadzenie za sprawą Bąka, któremu asystował S.Czech. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0. Druga odsłona meczu wyglądała podobnie, goście próbowali zawiązać akcje ofensywne jednak nasz zespół dobrze grał w destrukcji i tylko raz napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z Kocembą jednak nie zdołał oddać celnego strzału. Bongiści natomiast starali się podwyższyć prowadzenie co w końcu się udało. Z rzutu wolnego dośrodkował Chwaliński, a w walce powietrznej piłkę do bramki skierował...Arbiter gola zaliczył Plochowi i przy tym zostaniemy :). Niestety negatywnym akcentem spotkania była odniesiona kontuzja kolana przez Mordala.