Autor:

Admin

Utworzono:

14.06.2016

W meczu 4 kolejki Bongo podejmowało na swoim boisku LZS Żywocice. Goście w początkowej fazie próbowali zagrozić bramce strzeżonej przez Kocembę jednak nasze zespół pewnie grał w defensywie. Bongistom natomiast brakowało momentami koncentracji, szczególnie w ostatniej fazie ataków. Na szczęście w końcówce pierwszej połowy udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Swendrowskiego, który pokonał bramkarza pewnym uderzeniem z bliskiej odległości. Druga połowa była znacznie lepsza w wykonaniu podopiecznych Sikorskiego, chociaż w pierwszych fragmentach zdecydowanie brakowało skuteczności. W końcu jednak niemoc strzelecką w tym dniu przełamał S.Czech, który dwukrotnie pokonał bramkarza Żywocic. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Bongistów 3:0 i aktualnie nasza drużyna jest liderem A-klasy, jednocześnie będąc jedynym niepokonanym zespołem!