Bongo Karczów Gospodarze

Ariel Bąk

Tobiasz Czeszek Trener
Gazownik Wawelno

Spotkanie z ostatnim w tabeli Gazownikiem Wawelno nie należało do najlepszych w tym sezonie. Goście szczególnie w pierwszej połowie ograniczali się do gry na swojej połowie boiska. W ofensywie nie mieli praktycznie żadnych atutów, za to często faulowali co było efektem nie nadążania za Bongistami. Co więcej już w pierwszej połowie napastnik Wawelna powinien otrzymać czerwoną kartkę za idiotyczne zachowanie wobec naszych zawodników. Karczowianie w przeciągu 90 minut stworzyli sobie kilka świetnych okazji do zdobycia bramki, ale tylko raz udało się pokonać dobrze broniącego Konopackiego. Sztuki tej dokonał S.Czech, który wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Kubasa. Odnotujmy jeszcze, że w drugiej połowie obrońca Wawelna otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Dodatkowo 4 żółtą kartkę otrzymał S.Czech i w meczu z Żywocicami będzie tylko kibicem.