Victoria Żyrowa Gospodarze

Kamil Jakubczak Trener
Szymon Gidel Drugi trener
Klaudiusz Hruzik Kierownik drużyny

Spotkanie w Żyrowej było o tyle dużym wyzwaniem dla Bongistów, gdyż musieli sobie radzić bez trenera Sikorskiego oraz nominalnego napastnika ponieważ kontuzjowany jest Widacha, a S.Czech pauzował za 4 żółte kartki. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Bongo jednak nie udało nam się pokonać pewnie broniącego bramkarza gospodarzy. Gracze z Żyrowej również mieli 2 dobre okazje jednak dobrze w obu przypadkach zachował się Dworakowski. W drugiej części więcej z gry mieli piłkarze Victorii, ale Karczowianie również stworzyli sobie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki. Wszystkie bramki padły w ostatnim kwadransie. Najpierw gospodarze zaskoczyli naszych zawodników z rzutu wolnego, a następnie uderzeniem z pola karnego podwyższyli na 2:0. W ostatniej akcji meczu po asyście Pawła Plocha honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Zawadzki. Sama gra nie była najgorsza jednak jak zwykle zawiodła skuteczność.Dodatkowo urazu kolana nabawił się Michał Winsze, którego prawdopodobnie nie zobaczymy na boisku już w tym sezonie.