Juniorzy pokonują Stare Koźle.

Na przedostatni mecz rundy jesiennej nasi juniorzy udali się do Starego Koźla. Już przed spotkaniem kolejne punkty wydawały się być jedynie formalnością, ponieważ drużyna gospodarzy nie uzbierała wyjściowej jedenastki. Od samego początku to Orzeł przejął kontrolę nad grą, a ambitnie walczący zawodnicy ze Starego Koźla ograniczyli się do strzałów z dystansu i kontrataków. W 21 minucie meczu wynik otworzył Łukasz Leśniewski, który skutecznie wykończył jedno z dośrodkowań w pole karne przeciwnika. Już 10 minut później wynik podwyższył Angelo Matera. W 36 minucie na 3:0 trafił Ricardo Matera, który tym samym ustalił wynik do przerwy. Druga odsłona meczu nie przyniosła znaczących zmian w widowisku. Długimi fragmentami oglądaliśmy mało precyzyjną grę naszych juniorów, którym czasem ewidentnie brakowało pomysłów na skuteczne rozegranie akcji. W 56 minucie Rafał Kaniak popisał się dynamicznym wejściem w pole karne przeciwnika, i precyzyjnym strzałem zaskoczył bramkarza rywali. Ten sam zawodnik asystował przy bramce na 5:0, którą w 66 minucie po składnej akcji zdobył Paweł Stachurski. W 72 minucie po raz drugi w tym spotkani do siatki trafił Ricardo Matera. W 82 i 87 minucie stało się coś, co teoretycznie nie powinno się stać, a mianowicie mocno osłabiona drużyna gospodarzy zdobyła 2 bramki. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry nasi juniorzy otrzymali rzut karny. Odpowiedzialność wziął na siebie będący w bardzo wysokiej formie od początku sezonu nasz bramkarz - Patryk Wawrzynowicz. Pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali, ustalając wynik meczu na 7:2 dla drużyny Orła! Pomimo rezultatu i kolejnych punktów, trenerzy nie byli zadowoleni z taktyki, którą zaprezentował nasz zespół. W takiej sytuacji juniorzy powinni od początku do końca całkowicie kontrolować grę, przeprowadzając więcej akcji, a tym samym stwarzając sobie więcej dogodnych sytuacji strzeleckich.

Skład: P.Wawrzynowicz - A.Matera, R.Kaniak, M.Jurkiewicz - Ł.Leśniewski, D.Czempiel, P.Królewicz, M.Cisiński - Ł.Haiter (55. M.Schnura), P.Stachurski, R.Matera
Trenerzy: Mariusz Ilnicki i Paweł Kiklaisz

Ostatni mecz w tym roku kalendarzowym wypada 08.11.15r. (niedziela) o godzinie 10. Spotkanie odbędzie się na Mokrych Łanach, a rywalem będzie zespół Pogoni Wojnowice. Serdecznie zapraszamy! Link do protokołu meczowego: http://orzel-mokrelany.futbolowo.pl/game/295373/lzs-stare-kozle-vs-orzel-mokre-lany