Rozpędzona lokomotywa juniorów się nie zatrzymuje! Kolejna wygrana.

Na mecz 6 kolejki rozgrywek nasi juniorzy w walce o 3 zwycięstwo z rzędu udali się do Cisku. Przed spotkaniem gospodarze i Orzeł mieli po tyle samo punktów w ligowej tabeli, czyli 6, co zwiastowało wyrównane spotkanie. Mecz rozpoczął się obiecująco, oglądaliśmy akcje pod obiema bramkami, jednak to drużyna Victorii Cisek objęła prowadzenie w 27 minucie. Na odpowiedź naszej drużyny nie musieliśmy długo czekać, bo 5 minut później Ricardo Matera doprowadził do wyrównania mierzonym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Odrobienie strat wniosło sporo pewności siebie, oraz pozwoliło przejąć kontrolę nad meczem. Efektem tego była bramka zdobyta "do szatni", czyli w 45 minucie na 2:1 dla Orła przez Pawła Królewicza, który zaskoczył bramkarza rywali umieszczając piłkę w siatce bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga odsłona meczu nie rozpoczęła się najlepiej dla naszych juniorów, ponieważ w 50 minucie Victoria zdobyła bramkę na 2:2. Na szczęście reakcja była prawidłowa, dzięki czemu Paweł Królewicz w 59 minucie odzyskał prowadzenie instynktownym strzałem z pola karnego. W minucie 73 swoją bramkę dołożył Dariusz Rajman, a tym samym wprowadził komfort psychiczny przed ostatnim kwadransem rywalizacji. Gospodarze zdołali załapać kontakt strzelając na 3:4 w 83 minucie, jednak przez kontuzję musieli kończyć mecz w 10. Gra w przewadze przyniosła efekty, gdyż w 85 i 89 minucie Orzeł zdobył kolejne 2 bramki. Ich autorami byli kolejno Dariusz Rajman, oraz Damian Czempiel, który ustalił wynik meczu na 6-3 dla przyjezdnych. Gratulujemy juniorom wspaniałej passy 3 zwycięstw z rzędu, licząc tym samym na kolejne udane występy!

Skład: P.Wawrzynowicz - Ł.Leśniewski, M.Jurkiewicz, P.Stachurski (46. R.Kaniak (79. M.Schnura)), M.Cisiński (69. Ł.Haiter) - P.Królewicz, D. Czempiel, A.Kanturski, A.Dudek - D.Rajman, R.Matera (52. A.Matera)
Trener: Mariusz Ilnicki

Juniorska lokomotywa rozpędziła się na dobre, kolejnym przystankiem będzie domowy mecz z Kadłubcem. Gorąco zapraszamy do wspólnego kibicowania! Spotkanie rozpocznie się 18.10.2015r. (niedziela) o godzinie 11. Niech do oglądania meczy inspiruje każdego chęć dalszej pracy na treningach, oraz ogromne zaangażowanie, które jest widoczne gołym okiem u naszych juniorów! Link do protokołu meczowego: http://orzel-mokrelany.futbolowo.pl/game/295361/victoria-cisek-vs-orzel-mokre-lany