Seniorzy bez punktów z Odrą.

20 września 2015 seniorzy Orła podjęli OKS II Groszmal Odrę Opole, która w tabeli znajdowała się oczko niżej od naszej drużyny.

Początek spotkania przebiegał dość spokojnie. W kolejnych minutach meczu widać było przewagę przeciwnika, którego zawodnicy kilka razy oddawali strzały na naszą bramkę. Strzały te okazały się niecelne lub obronione przez Michała Zarębskiego. Nasza drużyna przystąpiła do ataku i wypracowała sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji wywołując niemałe emocje na trybunach, które były wypełnione niemal po brzegi. Niestety nie udało im się zdobyć bramki. W 31 minucie przeciwnicy po raz pierwszy pokonali naszego bramkarza. Do końca pierwszej połowy wynik ten się utrzymał i obie drużyny grały naprawdę bardzo dobrze. W drugiej połowie spotkania nastąpiły zmiany w składzie Orła. Na boisko weszli Jacek Biega i Darek Rajman. Z minuty na minutę nasz przeciwnik stawał się coraz bardziej odważny i pewny siebie i zdobył dwie bramki ( 59. minuta i 68. minuta). Kolejna zmiana w naszym zespole. Tym razem na boisko wchodzi Grzegorz Pyka. Na trybunach znów ogromne emocje - rzut rożny, który wykonywał "Konias". Po rozpoczęciu akcji Patryk Zgraja skierował główką piłkę w stronę bramki i ostatecznie Rafał Ludwig wpakował piłkę do siatki. 3 minuty po bramce dla Orła, Grzesiek otrzymał żółtą kartkę. Następnie przeciwnicy ruszyli w stronę naszej bramki i po faulu drugą żółtą kartkę a za razem czerwoną otrzymał Grzesiek i w 78 minucie spotkania opuścił boisko. Nasi seniorzy do końca meczu grali w osłabieniu i w 85 minucie stracili kolejną bramkę. Trzeba przyznać, że oba zespoły pokazywały wysoki poziom gry i taki mecz cieszył oko i warto było go oglądać. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla gości.

LKS Orzeł Mokre Łany 1:4 OKS II Groszmal Odra Opole