VII edycja ligi halowej w Tarnowie Opolskim.
Podsumowanie ligi halowej w Tarnowie Opolskim.
Pod koniec stycznia zakończyła się VII edycja ligi halowej organizowanej w hali sportowej w Tarnowie Opolskim. W tej edycji udział wzięło 8 drużyn, a wśród nich drużyna złożona z następujących zawodników Orła: Michał Zarębski, Aleksander Wyżgoł, Michał Kunce, Robert Cichoń, Damian Czempiel, Dawid Skrzypczyk, Arkadiusz Kornafel, Grzegorz Pyka oraz Thomas Wolany.
Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym i odbywały się one od końca listopada do końca stycznia w soboty i niedziele z małymi przerwami. Po 14-tu kolejkach najlepszą ekipą została drużyna Malik Przywory, a nasza drużyna zajęła 5. miejsce z dorobkiem 19-tu punktów (6 wygranych, 1 remis i 7 porażek, bilans bramkowy 47-49).
Tabela:
1. Malik Przywory 36pkt
2. Futsal Team Chrząstowice 30pkt
3. Tomi Markt 29pkt
4. Eko-Pacze 19pkt
5. ORZEŁ MOKRE ŁANY 19pkt
6. ZIP Skład 13pkt
7. Borussia Wunderwaffe 04 8pkt
8. Burza Kosorowice 7pkt
W naszej drużynie najlepszym strzelcem okazał się Dawid Skrzypczyk (11 bramek), następnie Arek Kornafel (7 bramek), potem ex aequo Damian Czempiel, Olek Wyżgoł i Michał Kunce (po 4 bramki), kolejny w kolejności był Robert Cichoń (3 bramki) oraz Thomas Wolany z Grzegorzem Pyką (po 2 bramki).
Warto również zaznaczyć, że Orzeł otrzymał nagrodę Fair Play za najmniej popełnionych fauli w ciągu całego turnieju.
Gratulujemy naszym piłkarzom, którzy brali udział w lidze halowej, za zajęcia dobrego miejsca jak na pierwszy udział w takiego typu rozgrywkach :)
A wkrótce dodamy zdjęcia oraz relację z Turnieju Walentynkowego w Tarnowie Opolskim, który był zwieńczeniem całej ligi.
Więcej szczegółowych informacji z VII edycji ligi halowej: http://halatarnowopolski.pl.tl/Podsumowanie-VII-Edycji-Halowej-Ligi-Pi%26%23322%3Bki-No%26%23380%3Bnej.htm