Zwycięstwo seniorów!

4 października 2015 seniorzy Orła podjęli u siebie zespół LZS Gazownik Wawelno.

Od samego początku meczu było widać przewagę naszego zespołu. Zawodnicy Orła wypracowali sobie parę sytuacji, w których mogli zdobyć bramkę. Duże emocje wywołała wrzutka Grzegorza Pyki, po której strzał z główki wykonał Dawid Skrzypczyk. Piłka jednak nie znalazła swojego miejsca w bramce przeciwników. Pierwsza połowa nie przyniosła goli żadnemu z zespołów. Po zmianie stron na boisku pojawił się Marcin Gawron w miejsce debiutującego w seniorach Pawła Stachurskiego. Obydwaj Ci zawodnicy grali w ten sam dzień w meczu juniorskim i w obydwu meczach dużo wnieśli. Na początku drugiej połowy Dawid Skrzypczyk faulował i sędzia był zmuszony pokazać żółty kartonik. Druga odsłona spotkania to również otwarty worek, do którego Rafał Ludwig sypał gole jeden po drugim. Wszystkie 4 bramki, które zdobył Rafał wywołały ogromne emocje na trybunach stadionu. Przeciwnicy Orła zdołali zdobyć tylko jedną bramkę.

Nasz zespół zapewnił kibicom wspaniałe widowisko. Takie mecze naprawdę chce się oglądać! Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w A-klasie.
Kolejny mecz sniorzy Orła rozegrają na wyjeździe z zespołem Bongo Karczów.

Skład: J.Glinka - M.Kunce, A.Sosnowski, D.Kukuczka, P.Stachurski (46. M.Gawron) - Ł.Końka, M.Ilnicki, D.Skrzypczyk, P.Zgraja - G.Pyka, R.Ludwig

Bramki: x4 R. Ludwig
Trener: Robert Cichoń