Juniorzy odnoszą kolejne zwycięstwo.

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie w Kotlarni juniorzy Orła Mokre Łany podejmowali u siebie drużynę LZS Rolnik Lewice. Z uwagi na niższą pozycję w tabeli przeciwnika przed tym spotkaniem, chęć dopisania kolejnych 3 punktów była naprawdę duża. Od samego początku tempo meczu nie zachwycało, większość akcji nie była dopracowana, a gra toczyła się głównie w środku pola. Wynik meczu w 33 minucie instynktownym wolejem z pola karnego otworzył Marcin Gawron. Na 2:0 dla naszej drużyny podwyższył Dariusz Rajman, który w 44 minucie skutecznie wykończył kontrę. Przy takim rezultacie obie drużyny schodziły do szatni na przerwę. W 58 minucie spotkania po raz kolejny do siatki trafił najskuteczniejszy w barwach Orła Dariusz Rajman. Wysokie prowadzenie pozwoliło na spokojniejsze rozgrywanie, oraz kreowanie kolejnych sytuacji strzeleckich. Jedną z nich wykorzystał Paweł Królewicz, który w 71 minucie pokonał bramkarza rywali mierzonym strzałem z dystansu. Drużyna z Lewic nie załamała się tym faktem, ponieważ zdołała zdobyć 2 bramki, w 78 i 87 minucie rywalizacji. W międzyczasie z boiska wyleciał nasz zawodnik Remigiusz Kozłowski. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 4:2, po raz kolejny błysnął Dariusz Rajman, kompletując drugiego hattricka pod rząd, a tym samym ustalając wynik na 5:2 dla gospodarzy. Gratulujemy juniorom zwycięstwa! W poniedziałkowy wieczór zawodnicy wzięli udział w tzw "odnowie biologicznej". Polegała ona na bieganiu w terenie, oraz relaksie na basenie i w saunie.

Skład: P.Wawrzynowicz - Ł.Leśniewski, P.Stachurski (46. R.Kozłowski), M.Jurkiewicz, M.Cisiński (69. Ł.Haiter) - P.Królewicz (88. M.Schnura), A.Kanturski, D.Czempiel (56. R.Matera), A.Dudek - D.Rajman, M.Gawron (46. A.Matera)
Trener: Mariusz Ilnicki

Kolejny mecz drużyna juniorów rozegra na wyjeździe z Victorią Cisek. Spotkanie odbędzie się 11.10.15r. (niedziela), o godzinie 11, zapraszamy! Link do protokołu meczowego: http://orzel-mokrelany.futbolowo.pl/game/295360/orzel-mokre-lany-vs-lzs-rolnik-lewice