Turniej Walentynkowy w Tarnowie Opolskim.
W dniu 11.02.2017 odbył się Turniej Walentynkowy na hali sportowej w Tarnowie Opolskim. Przedstawiamy relację z tego wydarzenia.
Na zakończenie VII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej odbył się w dniu w dniu 11 lutego Turniej Walentynkowy z udziałem sześciu zespołów podzielonych na dwie grupy. Nam przyszło zmierzyć się z drużynami TomiMarkt i Malik Przywory, niedawnymi rywalami ligi halowej. Pierwszy pojedynek to wyrównana gra , ale zdecydowanie wyższa skuteczność zadecydowała, że nasi rywale z TomiMarkt, odnieśli zwycięstwo 6:1. Chyba jeszcze nie do końca rozgrzani zmarnowaliśmy wiele stworzonych dogodnych sytuacji bramkowych. W drugim meczu grupowym przyszło nam zmierzyć się ze zwycięzcami bieżącej edycji ligi – drużyną Malik . Od początku przejęliśmy inicjatywę, raz po raz karcąc kolejną bramką naszych przeciwników, aby ostatecznie odnieść niespodziewane, ale w pełni zasłużone zwycięstwo 5:1. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy po raz trzeci (dwukrotnie w lidze) zespół ZIP Skład 6:2,kontrolując całe spotkanie. Warto też podkreślić, że w tym turnieju mogliśmy skorzystać jedynie z 5 zawodników, którzy wszystkie pojedynki rozegrali bez możliwości zmian. Nasz zespół to: w bramce tradycyjnie Michał Zarębski, w obronie Olek Wyżgoł i Michał Kunce, a nominalna ofensywa to Dawid Skrzypczyk i Arek Kornafel. Gratulujemy .
Po ostatnim gwizdku sędziego kończącego mecz finałowy , w którym Eko Kopacze pokonali 3:1 kolegów z TomiMarkt odbyła się dekoracja będąca zwieńczeniem VII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej i Turnieju Walentynkowego. W swoim debiucie ligi uplasowaliśmy się na zaszczytnym V miejscu z identycznym dorobkiem punktowym (decydował bilans bramkowy), jak zajmująca IV pozycję drużyna Eko Kopaczy. Miejsca na pudle przypadły w udziale : I miejsce Malik Przywory, drugie Futsal Team Chrząstowice, a trzecie TomiMarkt. Okazały puchar i dyplom to nie wszystkie zaszczyty, które tego wieczoru przypadły „Orzełkom”. Otóż decyzją organizatorów i sędziów nasz zespól otrzymał także za postawę na boisku i poza nim okazały relief stanowiący zaszczytną Nagrodę Fair Play. W imieniu organizatora, ceremonii dekoracji przewodniczył Wójt Gminy Tarnów Opolski p. Krzysztof Mutz. Po rozdaniu nagród głos zabrał nasz prezes Marek Zarębski, który dziękując za profesjonalnie zorganizowaną imprezę wręczył panu Wójtowi pamiątkową statuetkę orzełka –symbol naszego klubu. To była bardzo pożyteczna, prowadzona w przyjaznej atmosferze impreza, podkreślali podczas tradycyjnej kiełbaski z grilla wszyscyjej uczestnicy .
„Do zobaczenia za rok” - tymi słowami otrzymaliśmy zaproszenie na kolejną edycję ligi halowej.