Autor:

Admin

Utworzono:

14.06.2016

Po dwóch minimalnych porażkach z rzędu nasza drużyna jechała na mecz do Górażdży z mocnym postanowieniem zwycięstwa. W składzie naszego zespołu nastąpiła jedna zmiana, w miejsce nieobecnego Polikowskiego do podstawowej jedenastki wrócił Stopka. Pierwszy fragment meczu to walka w środku pola i mało sytuacji podbramkowych, z jednej jak i drugiej strony. W końcu gospodarze wychodzą na prowadzenie, pokonując Kocembę strzałem z najbliższej odległości. Stracona bramka podziałała mobilizująco na Bongistów, którzy ruszyli do odrabiania strat i dosyć szybko się to udało. Najpierw z rzutu rożnego dośrodkował Kubas, a walkę w powietrzu wygrał Piotr Ploch, który zdobył swoją 3 bramkę w obecnym sezonie. Minutę później prowadziliśmy już 2:1. Świetnym zagraniem popisał się Zawadzki, a sytuację jeden na jeden z bramkarzem pewnie wykorzystał Stopka. Takim wynikiem kończy się też pierwsza połowa. Niestety na samym początku drugiej odsłony meczu piłkę traci Ploch, co skutkuje stratą drugiej bramki i znowu był remis. Kolejne minuty to próby zdobycia zwycięskiego gola z obu stron. W ostatnim fragmencie meczu bardzo dobre okazje zmarnował S.Czech i ostatecznieGórażdże podzieliły się punktami z Bongo.