Bongo Karczów Gospodarze
Orzeł Mokre Łany Goście

Karczów

Robert Cichoń Trener

Mecz z Orłem Mokre Łany miał być tym na przełamanie dla naszej drużyny. Przypomnijmy iż w ostatnich 3 spotkaniach Bongiści zdobyli zaledwie 1 punkt. W niedzielę od samego początku podopieczni Sikorskiego przejęli inicjatywę i dosyć szybko udało się zdobyć dwie bramki. Najpierw Zawadzki popisał się ładnym uderzeniem z dystansu i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi, a chwilę później S.Czech podwyższył prowadzenie. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola zdobył Zawadzki, który skierował piłkę do bramki nosem, z najbliższej odległości. W drugiej części gry wciąż przeważali Bongiści jednak po czerwonej kartce dla zawodnika Orła zdecydowanie oddali inicjatywę gościom co skończyło się stratą jednej bramki. Ostatecznie mecz kończy się zasłużonym wynikiem 3:1. Odnotujmy jeszcze, że po kontuzji do gry powrócił Widacha, a debiut zaliczył Smółka.