Autor:

Admin

Utworzono:

14.06.2016

Pojedynek z liderem tabeli Wikingiem Opole pokazał jak wiele brakuje naszej drużynie do czołówki A-klasy. Przez całe 90 minut przewagę posiadali gospodarze jednak tego dnia nie byli wybitnie dysponowani, a mimo to radzili sobie z naszą drużyną i wygrywali większość pojedynków. W pierwszej połowie Dworakowski dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki po strzałach z najbliższej odległości. W drugich 45 minutach gra się trochę wyrównała i Bongiści mieli kilka niezłych okazji do zdobycia bramki. Tymczasem to gracze Wikinga podwyższyli prowadzenia, po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. W końcowej fazie meczu po zagraniu Zawadzkiego, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się S.Czech i zdobył honorową bramkę dla naszego zespołu. Mecz zakończył rzut karny w 93 minucie, który skutecznie egzekwował zawodnik Wikinga. Tym samym spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 4:1. Dodajmy także iz w tym meczu 4 żółtą kartkę otrzymał Majewski i jego występ z Górażdżami jest wykluczony.