Orzeł Mokre Łany Gospodarze
Bongo Karczów Goście

Orzeł Mokre Łany

Na spotkanie do Strzelec Opolskich pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie. Wszyscy trzej bramkarze nie mogli wystąpić w tym spotkaniu z powodu obowiązków służbowych. Dodatkowo nieobecni byli Bąk oraz Kubas, a także kontuzjowany Winsze. Miejsce między słupkami zajął Widacha, który od lutego nie trenował przez kontuzję pachwiny i trzeba przyznać, że spisał się bardzo dobrze. Od pierwszego gwizdka sędziego zdecydowaną przewagę posiadali Bongiści i tak naprawdę mecz tak wyglądał do samego końca. Bardzo dobrą skutecznością w końcu popisał się S.Czech, którzy zdobył 4 bramki. Warto również odnotować iż gol na 0:1, autorstwa Pawła Ploch był golem nr 400 w historii Bongo Karczów. Natomiast Tomasz Stopka rozgrywał w tym dniu swój 100 mecz w naszych barwach. Obu Bongistom serdecznie gratulujemy. W najbliższą niedzielę zapraszamy do Karczowa gdzie o godzinie 14:00 rozpocznie się derbowy pojedynek z LZS-em Wrzoski!