Juniorzy przegrywają z wiceliderem.

W poszukiwaniu 4 zwycięstwa z rzędu nasi juniorzy mierzyli się na własnym boisku z wyżej klasyfikowaną w tabeli ligowej drużyną LZS Kadłubiec. Stawka meczu była bardzo wysoka, ponieważ w przypadku zainkasowania kolejnych 3 punktów Orzeł ustatkowałby się na dobre w górnej części tabeli. Spotkanie rozpoczęło się dość ospale, jednak z czasem to nasza drużyna wypracowała sobie przewagę, zdając się kontrolować wydarzenia boiskowe. W 36 minucie za sprawą precyzyjnego strzału Damiana Czempiela, który pokonał bramkarza rywali uderzając bezpośrednio z rzutu wolnego, Orzeł objął prowadzenie. Niestety, na minutę przed końcem pierwszej połowy goście odpowiedzieli, przez co na przerwę piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 1:1. Druga połowa meczu rozpoczęła się nie po myśli naszych zawodników, bowiem w 50 minucie sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny, którego napastnik Kadłubca zamienił na bramkę. Nasi juniorzy nie zdołali na dobre otrząsnąć się z tej sytuacji, a minutę później było już 1:3. Pomimo wielu prób i zaangażowania Orzeł nie zdołał zdobyć bramki kontaktowej. Kolejny cios zadała natomiast drużyna z Kadłubca. W 89 minucie minucie zabójczym kontratakiem ustaliła wynik meczu na 1:4. Pomimo rezultatu, który nie oddawał w pełni boiskowych sytuacji, dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i walkę do samego końca.

Skład: P.Wawrzynowicz - A.Matera (84. M.Schnura), R.Kaniak, M.Jurkiewicz, M.Cisiński - P.Królewicz, D.Czempiel, P.Stachurski, A.Dudek - R.Matera, D.Rajman
Trenerzy: Mariusz Ilnicki i Paweł Kiklaisz

Passa zwycięstw została przerwana, jednak wszyscy liczymy, że od następnego meczu juniorzy Orła Mokre Łany zapoczątkują kolejną pozytywną serię, a przede wszystkim w dalszym ciągu prezentować będą konsekwentnie ćwiczony styl gry. Kolejnym, a zarazem przedostatnim spotkaniem rundy jesiennej będzie wyjazdowa potyczka z drużyną LZS Stare Koźle - 25.10.15r. (niedziela), wyjątkowo o godzinie 10, zapraszamy na wyjazd! Link do protokołu meczowego: http://orzel-mokrelany.futbolowo.pl/game/295370/orzel-mokre-lany-vs-lzs-kadlubiec