Podsumowanie mini turnieju halowego juniorów.

Drużyna juniorów Orła Mokre Łany wzięła udział w corocznym turnieju halowym, który odbył się 14 lutego 2016 roku, na hali w PG2. Do zmagań przystąpiły jedynie 3 drużyny (Orzeł, Kadłub i Rozmierka), a każda z nich rozegra 2 mecze po 2x 15 minut. Nasi zawodnicy ostatecznie zajęli 2 miejsce, po razie remisują i przegrywając.

Skład: P.Wawrzynowicz, M.Cisiński, P.Stachurski, Ł.Leśniewski, M.Schnura, R.Kozłowski, M.Gawron, A.Kanturski, M.Jurkiewicz

W pierwszym meczu Orzeł zremisował 2:2 z Kadłubem. Wynik meczu otworzył Andrzej Kanturski, jednak po chwili drużyna z Kadłuba zdołała doprowadzić do remisu. Pod koniec pierwszej odsłony meczu bramką z rzutu wolnego popisał się Paweł Stachurski, tym samym ustalając wynik do przerwy. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do końca, gdyż rywale zdobyli bramkę na 2:2. Następny swój mecz drużyna z Mokrych Łan rozegrała przeciwko Rozmierce. Od początku to drużyna przeciwnika wydawała się lepsza, co potwierdziła dwoma szybkimi bramkami, na które jeszcze w pierwszej połowie zdołał odpowiedzieć Andrzej Kanturski. Po przerwie oglądaliśmy wyrównane spotkanie, jednak to Rozmierka strzeliła kolejne bramki, doprowadzając do stanu 4:1. Wynik na 4:2 ustalił Andrzej Kanturski, zdobywając swoją trzecią bramkę w turnieju. W pozostałym meczu Rozmierka ograła Kadłub aż 8:1, dzięki czemu to Orzeł zajął drugie miejsce za sprawą lepszej różnicy bramek.

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS Jedność Rozmierka - 6p.
2. LKS Orzeł Mokre Łany - 1p.
3. LKS Kadłub - 1p.

Dziękujemy zawodnikom i sztabowi LKS Orzeł Mokre Łany za udział w turnieju, dziękujemy również wszystkim kibicom śledzącym poczynania naszej drużyny. Gratulujemy również zwycięzcom tegorocznej edycji.