Podsumowanie turnieju halowego seniorów.

Drużyna seniorów Orła Mokre Łany występem w corocznym turnieju halowym organizowanym przez gminne zrzeszenie LZS zainaugurowała klubowe poczynania w piłkarskim roku 2016. Turniej odbył się tradycyjnie na hali w PG2 przy ulicy Kozielskiej w Strzelcach Opolskich. Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym" (czas trwania meczu to 15 minut) między pięcioma drużynami, obok Orła były to: Rozmierka, Błotnica Strzelecka, Rozmierz, oraz Kadłub. Jednym z powodów, dla których warto było śledzić rozgrywki była obecność byłego reprezentanta Polski w futsalu - Mariusza Ilnickiego, w koszulce naszego zespołu. Po niezwykle intensywnej i szybkiej grze drużyna Orła uplasowała się na trzecim miejscu, wygrywając i przegrywając po 2 mecze.

Skład: J.Glinka, M.Zarębski - M.Kunce, P.Zgraja, A.Sosnowski, M.Ilnicki, D.Skrzypczyk, A.Kornafel, G.Pyka, R.Ludwig Trener: Aleksander Wyżgoł

Nasi zawodnicy rozpoczęli porażką z Rozmierką 0:2 (bramki tracone w 7 i 8 minucie), następnie od Orła lepszy okazał się Kadłub, który wygrał 2:1 (bramki tracone w 3 i 8 minucie, w 14 dla Orła trafił Dawid Skrzypczyk), w trzecim meczu seniorzy okazali się o jedną bramkę lepsi od Rozmierzy (w 9 minucie bramkarza rywali pokonał Mariusz Ilnicki), natomiast na zakończenie swoich zmagań Orzeł ograł zespół Błotnicy 3:0 (3 minuta - Grzegorz Pyka, 10 minuta - Dawid Ludwig, 14 minuta - Arkadiusz Kornafel)

5. LKS Błękitni Rozmierz - 1p.

Dziękujemy zawodnikom i sztabowi LKS Orzeł Mokre Łany za udział w turnieju, dziękujemy również wszystkim kibicom śledzącym poczynania naszej drużyny. Gratulujemy zwycięzcom, oraz serdecznie zapraszamy na kolejny turniej halowy, który odbędzie się z udziałem drużyny juniorów 14 lutego 2016r, również w hali PG2, o godzinie 9:30.