Przegrana juniorów na inaugurację sezonu.

Na inauguracyjne spotkanie sezonu 2015/16 nasi juniorzy wybrali się do Racławiczek. Z uwagi na zmiany kadrowe, oraz nieobecność nominalnego bramkarza, którego zastąpił dziś Angelo Matera, mecz ten oznaczał dla nas jedną wielką niewiadomą. Pomimo słabszego początku i stracie bramki nasi zawodnicy zdołali bardzo szybko odpowiedzieć składną akcją, a piłkę do siatki w 7 minucie skierował nowy zawodnik - Paweł Królewicz. Niestety, to drużyna przeciwnika przejęła kontrolę nad dalszą fazą meczu, czego konsekwencją było strzelenie kolejnych 3 bramek w pierwszej połowie. Gra naszych zawodników wyglądała dość chaotycznie. Brakowało również nieco szczęścia przy mierzonym strzale Remika Kozłowskiego, który z rzutu wolnego trafił w słupek. Tak więc do przerwy było 4-1 dla gospodarzy. Druga odsłona meczu wyglądała jednak lepiej, nasi zawodnicy pokazali kilka ciekawych akcji, jednak zabrakło skutecznego wykończenia. Kolejne fragmenty rywalizacji pokazały, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, gdyż to drużyna z Racławiczek zdobyła 2 bramki, w 53 i 69 minucie. Przez ostatnie 20 minut mecz znowu się wyrównał, ale więcej bramek już nie oglądaliśmy. Dziękujemy chłopakom za walkę i serce zostawione na boisku. Dodajmy, że tą porażką nie ma co się przejmować, ponieważ gra wyglądała lepiej niż wynik, a nasza drużyna potrzebuje trochę czasu na zgranie i stworzenie kolektywu z nowymi zawodnikami. Pozytywną informacją jest powrót kapitana, Damiana Czempiela po 5 miesiącach leczenia kontuzji.

Skład: A.Matera - M.Cisiński, P. Stachurski, M.Jurkiewicz, Ł.Leśniewski - R.Kozłowski, A.Kanturski (46. D.Rajman), D.Czempiel (C), P.Królewicz - Ł.Haiter (70. R.Matera), M.Gawron
Widzów: 14

Wierzymy, że w następnych meczach, na które gorąco zapraszamy, lokomotywa z napisem "LKS Orzeł Mokre Łany" rozkręci się i zacznie seryjnie zdobywać punkty, ciesząc się przy tym grą w piłkę.