Seniorzy zdobywają cenne 3 punkty.

Szczęśliwe, ale jednak bardzo ważne 3 punkty wywieźliśmy z Prószkowa. Wyjściowa jedenastka nieco się zmieniła w porównaniu z poprzednim meczem i trener Robert Cichoń wypróbował wariant z pięcioma obrońcami. Przyczyniło się to do tego, że nasza drużyna oddała bardzo małą ilość strzałów, ale za to precyzyjne dwa z nich
wystarczyły aby wygrać mecz. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszych seniorów, bo już po pięciu minutach wygrywaliśmy 0:1 za sprawą Rafała Ludwiga. Następny odcinek meczu nie przebiegał pomyślnie dla naszych. Straciliśmy bramkę, dużo nieporozumień i pyskówek. W całym meczu sędzia Mosion ukarał kartkami aż 5 naszych zawodników, w tym dwóch wyleciało z boiska przed końcem za drugą żółtą kartkę. Spotkanie nie należało do wybitnych, ponieważ gra jak i zachowania piłkarzy oraz sędziów pozostawała wiele do życzenia. Na nasze szczęście mamy w drużynie Rafała Ludwiga, który jest w niesamowitej formie strzeleckiej i zdobył w 66 minucie swoją piątą bramkę w tym sezonie po dwóch meczach. Ostatnie minuty meczu to prawdziwa nerwówka, bo Orzeł schodził z boiska w dziewiątkę, ale zdołał obronić cenny wynik i wywiózł z Prószkowa 3 punkty.

Była to druga wygrana w drugim meczu tego sezonu. Mokre Łany jako beniaminek radzą sobie jak na razie wyśmienicie i w niedzielę czeka nas derby z Kadłubem. Już teraz zapraszamy na stadion miejski!

LKS Polonia Prószków 1:2 LKS Orzeł Mokre Łany

5' 0:1 Rafał Ludwig
25' 1:1
66' 1:2 Rafał Ludwig

Orzeł: J.Glinka - M.Kunce, M.Cichoń, A.Sosnowski, T.Nowicki, S.Łukaszyński - Ł.Końka, M.Ilnicki (C), D.Skrzypczyk, T.Kleman - R.Ludwig
Weszli: D.Rajman, P.Zgraja, D.Kukuczka, J.BIega
Trener: Robert Cichoń
Sędzia główny: Michał Mosion