Wygrana w A-klasowym debiucie.

LKS Orzeł Mokre Łany 4:3 LZS Wrzoski

Orzeł Mokre Łany wygrał na inaugurację sezonu! W swoim A-klasowym debiucie seniorzy pokonali po bardzo emocjonującym meczu LZS Wrzoski 4:3. Spotkanie, na które przybyło bardzo dużo sympatyków piłki nożnej, zaczęło się wręcz fatalnie dla Orła. Już po dwóch minutach gry straciliśmy bramkę. Nie zadziałało to jednak negatywnie na naszych piłkarzy, a wręcz przeciwnie, ponieważ już 5 minut później "Igła" miał bardzo dobrą sytuację na wyrównanie wyniku, lecz minimalnie chybił. Mecznabrał dobrego tempa i powstało bardzo dobre piłkarskie widowisko. Niestety w 40-tej minucie po rzucie rożnym znów straciliśmy bramkę. Na całe szczęście chwilę później Orzeł odpowiedział bramką za sprawą Rafała Ludwiga, który zakończył bramką podanie od Dawida Skrzypczyka. Druga odsłona spotkania zaczęła się wyśmienicie dla Mokrych Łan. W pierwszych dziesięciu minutach nasi seniorzy zdobyli 2 bramki, za sprawą "Koniasa", który pewnie wykorzystał rzut karny oraz znowu dzięki Rafałowi Ludwigowi. Gdy zostało niecałe pół godziny do końca meczu, to tym razem gościom udało się doprowadzić do remisu i obydwa zespoły toczyły walkę o trzy punkty. Decydującą bramkę w tym meczu zdobył Rafał Ludwig, 10 minut przed końcem. Gol ten wywołał prawdziwy dreszczyk emocji wśród kibiców, ponieważ Rafał dobił strzał Dawida Skrzypczyka w poprzeczkę, a piłka była dzielnie broniona przez obrońców Wrzosek, ale Rafał i tak zdobył swoje trzecie trafienie w tym spotkaniu i Orzeł wygrał swój pierwszy mecz w lidze.

Bardzo mocno gratulujemy zwycięstwa i wierzymy w kolejne! Orzeł do boju :)

LKS Orzeł Mokre Łany 4:3 LZS Wrzoski

2' 0:1
40' 0:2