Pierwsza wygrana juniorów i to jaka!

Na pierwszy komplet punktów w nowym sezonie juniorzy Orła Mokre Łany musieli czekać do 4 kolejki rozgrywek. Oznaczała ona kolejny wyjazd, tym razem do Kotlarni, gdzie nasza drużyna mierzyła się z miejscowym zespołem LKS Kotlarnia-Goszyce. Początek meczu był bardzo dobry, co poskutkowało bramką Dariusza Rajmana w 9 minucie. Od tego momentu, aż do przerwy nasza drużyna rozgrywała prawdopodobnie najlepsze minuty w tym sezonie, osiągając dużą przewagę w środku pola, wymieniając ładne, a co najważniejsze skuteczne akcje. Zdeterminowanie juniorów najtrafniej potwierdzają 2 bramki zdobyte w mgnieniu oka. W 18 i 19 minucie na listę strzelców wpisali się kolejno Ricadro Matera i Dariusz Rajman, który w minucie 35 minucie skompletował hat-tricka, popisując się instynktownym uderzeniem pod poprzeczkę. Tym sposobem do przerwy było 0-4. W drugiej części meczu Orzeł kontynuował dobrą grę. W 60 minucie spotkania kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Królewicz. 6 minut później odpowiedzieć zdołali gospodarze, jednak było to tylko trafienie honorowe. Pod koniec meczu juniorzy zdołali strzelić jeszcze 2 bramki, ich autorami byli Łukasz Haiter w 87, oraz Marek Schnura w 89 minucie, ustalając wynik rywalizacji. Cierpliwość jak najbardziej się opłaciła, bowiem był to bardzo dobry występ naszego zespołu - oby tak dalej!

Skład: P.Wawrzynowicz - A.Matera (67. M.Schnura), P.Stachurski, Ł.Leśniewski, M.Cisiński - P.Królewicz, D.Czempiel, A.Kanturski, A.Dudek - D.Rajman (46. M.Jurkiewicz), R.Matera (50. Ł.Haiter)
Trener: Mariusz Ilnicki

W poszukiwaniu kolejnych punktów juniorzy podejmą u siebie zespół LZS Rolnik Lewice (4.10. godz. 11:00) Zapraszamy każdego sympatyka piłki nożnej! Link do protokołu meczowego: http://orzel-mokrelany.futbolowo.pl/game/295351/lzs-kotlarnia-goszyce-vs-orzel-mokre-lany